Ładowanie

+48 5 3333 1000    cert@noxeo.pl

SimplySign

Podpis kwalifikowany

SimplySign

bez aktywacji 299 zł / netto - z aktywacją 389 zł / netto

SimplySign – mobilny kwalifikowany podpis elektroniczny to narzędzie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego funkcjonujące bez fizycznej karty i czytnika.

SimplySign – mobilny kwalifikowany podpis elektroniczny to narzędzie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego funkcjonujące bez fizycznej karty i czytnika. SimplySign zmieni Twojego smartfona w nowoczesne narzędzie pracy, dzięki któremu szybko i wygodnie podpiszesz wszelkie e-dokumenty jakbyś podpisywał je własnoręcznie. Jest to pierwsza tego typu usługa oferowana na rynku polskim.

Działa za równo na urządzeniach mobilnych jak i na klasycznych komputerach.
Aplikacja SimplySign podpis elektroniczny zapewnia konsumentom i profesjonalistom w prosty sposób sprawnie podpisywać i odsyłać dokumenty z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu.
Certfikat kwalifikowany zawarty w usłudze SimplySign może być wykorzystywany: przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji, do wysyłki e-deklaracji lub JPK, przy zdalnym zawieraniu umów, do podpisywania faktur elektronicznych. Produkt sprzedawany w formie kodu elektronicznego dostarczany on-line.